SuperTux - en to tt translation catalogue (47 entries)

en: Global Warming
tt: Глобаль җылыну

en: One Night in the Sky
tt: Күктә бер төн

en: The abandoned castle
tt: Ташландык кальга

en: Another cold day
tt: Тагын бер салкын көн

en: ...but no one can stop it...
tt: ...әмма беркем дә моны туктата алмый...

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
tt: -Гафу, бу оча торган платформа ялкау.
    -Соңрак кил.

en: You can't climb higher than the clouds...
tt: Сез болытлардан өскәрәк күтәрелә алмыйсыз...

en: Castle of Light and Darkness
tt: Яктылык һәм Караңгылык кальгалары

en: Cave Run
tt: Мәгарәдә йөгерү

en: Cold Cavern
tt: Салкын мәгарә

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
tt: #Яхшы эш! Син кызыл яктырткычны сакладың! Син моны эшләми дә ала идең, әмма, эшләгәнсең икән, 100 тәңкә ал!

en: Coconut Fortress
tt: Кокос Кальгасы

en: Crystal Sunset
tt: Бәллүр Шәфәкъ

en: Crystal Skies
tt: Бәллүр Күкләр

en: Crystal Beauty
tt: Бәллүр Матурлык

en: Crystal Cataclysm
tt: Бәллүр Катаклизм

en: Out on the Crystal Fields
tt: Бәллүр Кырларга Чыгып

en: The dark castle
tt: Караңгы кальга

en: Deep, deeper...
tt: Тирән, тирәнрәк...

en: ...deepest!
tt: ...бик тирән!

en: Circles
tt: Түгәрәкләр

en: Don't miss your ride
tt: Сәфәрне төшереп калдырма

en: Going down
tt: Аска төшү

en: Entering the castle
tt: Сарайга керү

en: Flower Bonus
tt: Чәчәкле ташлама

en: After the Glaciers
tt: Бозлыклардан соң

en: Hanging From the Roof
tt: Түбәдән Асылынып

en: A hilly landscape
tt: Калкулыклы ландшафт

en: In the Spring
tt: Яз көнендә

en: It's getting unfinishable
tt: Бу үтәмәслек булып бара

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
tt: Караңгылыкта әз генә ут кымачауламас, рәхмәт!

en: Snowfall alert
tt: Давыл турында кисәтү

en: Holes, a Day on Ice
tt: Бәкеләр, Бозда бер Көн

en: The Toilette zone
tt: Бәдрәф җире

en: - Flush: 
    #Press the up key to flush!
tt: - Юып төшерү: 
    #Юып төшерү өчен ӨСКӘ бас!

en: - A Way out?
    #Let's Jump!
tt: - Чыгаргамы?
    #Әйдә сикерәбез!

en: My Penny is over the ocean
tt: Минем Пенни океан артында

en: Pink Snow
tt: Ал Кар

en: Red alert! The forest is burning!
tt: Каравыл! Урман яна!

en: Sewer escape
tt: Канализация аша качу

en: To rain or not to rain - That's the question
tt: Агызыргамы, яки агызмаскамы - менә нидә сорау

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
tt: Агызыргамы, яки агызмаскамы - менә нидә сорау (Антарктика)

en: A snowy hill
tt: Карлы калкулык

en: Three Frosty Icebergs
tt: Өч Каткан Айсберг

en: Under the Ice
tt: Боз астында

en: Bonus Island III
tt: Ташлама утравы III

en: Go Home
tt: Өеңә кайт
