SuperTux - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Global Warming
sl: Globalno segrevanje

en: One Night in the Sky
sl: Ena noč na nebu

en: The abandoned castle
sl: Opuščeni grad

en: Another cold day
sl: Še en hladen dan

en: ...but no one can stop it...
sl: ...a nihče ga ne more ustaviti...

en: -Sorry, this flying platform is lazy.
    -Come back another time.
sl: -Oprosti, ampak ta leteča ploščad je odbita.
    -Vrni se kdaj drugič.

en: You can't climb higher than the clouds...
sl: Ne moreš se povzpeti višje od oblakov...

en: Castle of Light and Darkness
sl: Grad luči in teme

en: Cave Run
sl: Tek po jami

en: Cold Cavern
sl: Hladna votlina

en: #Good job! You kept the red lantern! You didn't need to though, but just because you did, have 100 coins!
sl: #Dobro opravljeno! Prinesel/a si rdečo svetilko! Ni ti bilo treba, ampak že zaradi truda dobiš 100 kovancev!

en: Coconut Fortress
sl: Kokosova utrdba

en: Crystal Sunset
sl: Kristalni sončni zahod

en: Crystal Skies
sl: Kristalno nebo

en: Crystal Beauty
sl: Kristalna lepota

en: Crystal Cataclysm
sl: Kristalna kataklizma

en: Out on the Crystal Fields
sl: Na kristalnih ravninah

en: The dark castle
sl: Temačni gradič

en: Deep, deeper...
sl: Globoko, še globlje...

en: ...deepest!
sl: ...najgloblje!

en: Circles
sl: Krogi

en: Don't miss your ride
sl: Ne zamudi prevoza

en: Going down
sl: V globine

en: Entering the castle
sl: Grajski vhod

en: Flower Bonus
sl: Cvetni Bonus

en: After the Glaciers
sl: Za ledeniki

en: Hanging From the Roof
sl: Visenje s strehe

en: A hilly landscape
sl: Hribovita pokrajina

en: In the Spring
sl: Spomladi

en: It's getting unfinishable
sl: Postaja nedokončljivo

en: Some light in the darkness would be fine, thanks!
sl: Malce luči v temi ne bi škodilo, hvala!

en: Snowfall alert
sl: Svarilo za sneženje

en: Holes, a Day on Ice
sl: Luknje, en dan na ledu

en: The Toilette zone
sl: Toaletno območje

en: - Flush: 
    #Press the up key to flush!
sl: -Odplakni:
    #Pritisni tipko Gor, da odplakneš!

en: - A Way out?
    #Let's Jump!
sl: -Pot ven?
    #Skočimo!

en: My Penny is over the ocean
sl: Moja Penny je onkraj oceana

en: Pink Snow
sl: Rozasti sneg

en: Red alert! The forest is burning!
sl: Rdeči alarm! Gozd gori!

en: Sewer escape
sl: Pobeg iz kanalizacije

en: To rain or not to rain - That's the question
sl: Deževati ali ne deževati - To je zdaj vprašanje

en: To rain or not to rain - That's the question (Antarctic)
sl: Deževati ali ne deževati - To je zdaj vprašanje (Antarktika)

en: A snowy hill
sl: Snežni grič

en: Three Frosty Icebergs
sl: Tri ledene gore

en: Under the Ice
sl: Pod ledom

en: Bonus Island III
sl: Bonus Otok III

en: Go Home
sl: Pojdi domov
