SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to ms_MY translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
ms_MY: Satu Laluan Sempit

en: Beginning The Journey
ms_MY: Permulaan Satu Perjalanan

en: Cave Of Dreams
ms_MY: Gua Mimpi

en: Cold Forest
ms_MY: Hutan Sejuk

en: Crystal Mania
ms_MY: Gila Hablur

en: Deeper Into The Mountains
ms_MY: Pendalaman Pergunungan

en: Feeling The Nature
ms_MY: Merasai Alam

en: Fog And Mist
ms_MY: Kabut Dan Kabus

en: Forest Mountains
ms_MY: Pergunungan Berhutan

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
ms_MY: #Satu Laluan yang ada musuh, laluan lain pula ada harta...

en: #You can use this door to try the other way...
ms_MY: #Anda boleh guna pintu ini untuk cuba laluan lain...

en: Generic Snow Level
ms_MY: Aras Salji Generik

en: Glacier Danger
ms_MY: Bahaya Glasier

en: Halloween Fields
ms_MY: Padang Halloween

en: It's Halloween Time!
ms_MY: Sekarang Waktu Halloween!

en: Let's Climb That Mountain!
ms_MY: Mari Mendaki Gunung Itu!

en: Night Terrors
ms_MY: Ketakutan Malam

en: A Penguin In The Bushes
ms_MY: Seekor Penguin Di Dalam Semak

en: Rainy Swamps
ms_MY: Paya Hujan

en: Sky High
ms_MY: Langit Tinggi

en: SnowMan's Land
ms_MY: Tanah Orang Salji

en: #It sure is breezy today, huh?
ms_MY: #Hmm, hari ini cuaca berangin?

en: Snowy Sunset
ms_MY: Senja Bersalji

en: Some Icy Path
ms_MY: Beberapa Jalan Ais

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
ms_MY: #Anda tidak boleh melepasinya, jika anda tiada sesuatu yang beliau kehendaki...

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
ms_MY: #Mungkinkah hablur ini, yang orang salji mahu...?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
ms_MY: #Bagus, sekarang dia dah hilang... Saya simpan je lah hablur ini.

en: Spooky Mansion
ms_MY: Rumah Agam Berhantu

en: Stormy Night
ms_MY: Malam Ribut

en: Sunshine Valley
ms_MY: Lembah Sunshine

en: The Way Of The Snow
ms_MY: Jalan Salji

en: Too Much Water
ms_MY: Terlalu Banyak Air

en: Two Tiny Towers
ms_MY: Dua Menara Kecil

en: Bonus Island IV
ms_MY: Pulau Bonus IV

en: Enter Forest Sector
ms_MY: Masuk Sektor Hutan

en: Enter Halloween Sector
ms_MY: Masuk Sektor Halloween

en: Enter Arctic Sector
ms_MY: Masuk Sektor Artik

en: Go Home
ms_MY: Kembali Pulang

en: Go Back
ms_MY: Pergi Balik

en: The next challenge awaits...
ms_MY: Cabaran berikutnya menunggu...
