SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
eu: Bide estua

en: Beginning The Journey
eu: Abenturaren hasiera

en: Cave Of Dreams
eu: Ametsen leizea

en: Cold Forest
eu: Baso izoztua

en: Crystal Mania
eu: Kristalarekiko obsesioa

en: Deeper Into The Mountains
eu: Mendietan sakonago

en: Feeling The Nature
eu: Natura sentitu

en: Fog And Mist
eu: Lanbroa eta lainoa

en: Forest Mountains
eu: Basoko mendiak

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
eu: "Bide batean etsaiak aurkitzen dituzu, bestean altxor bat...

en: #You can use this door to try the other way...
eu: #Ate hau erabil dezakezu beste bide batetik joateko...

en: Generic Snow Level
eu: Elur maila orokorra

en: Glacier Danger
eu: Glaziar arriskua

en: Halloween Fields
eu: Halloween zelaiak

en: It's Halloween Time!
eu: Halloween garaia da!

en: Let's Climb That Mountain!
eu: Goazen mendi hori eskalatzea!

en: Night Terrors
eu: Gaueko beldurrak

en: A Penguin In The Bushes
eu: Pinguino bat zuhaixketan

en: Rainy Swamps
eu: Urtegi euritsuak

en: Sky High
eu: Zeruan goian

en: SnowMan's Land
eu: Elurrezko gizonaren lurra

en: #It sure is breezy today, huh?
eu: #ziur gaur haizea dabilela, e?

en: Snowy Sunset
eu: Ilunabar elurtsua

en: Some Icy Path
eu: Bide izoztu bat

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
eu: #Ezingo duzu aurrera egin ez badiozu nahi duen zerbait ekartzen...

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
eu: #Kristal hau izan daiteke gizon honek behar duen objektu zuzena...?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
eu: #Primeran, orain joan da... kristala gordeko dut.

en: Spooky Mansion
eu: Etxe beldurgarria

en: Stormy Night
eu: Ekaitz gaua

en: Sunshine Valley
eu: Haran eguzkitsua

en: The Way Of The Snow
eu: Elurretako bidea

en: Too Much Water
eu: Ur gehiegi

en: Two Tiny Towers
eu: Bi dorre txiki

en: Bonus Island IV
eu: Saria Uhartea lV

en: Enter Forest Sector
eu: Sartu basoko sektorean

en: Enter Halloween Sector
eu: Sartu Halloween sektorean

en: Enter Arctic Sector
eu: Sartu gune artikoan

en: Go Home
eu: Etxera joan

en: Go Back
eu: Itzuli

en: The next challenge awaits...
eu: Hurrengo erronka daukazu zain...
