SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
sv: En smal stig

en: Beginning The Journey
sv: Påbörja äventyret

en: Cave Of Dreams
sv: Drömmarnas grotta

en: Cold Forest
sv: Den kalla skogen

en: Crystal Mania
sv: Kristallmani

en: Deeper Into The Mountains
sv: Djupare in bland bergen

en: Feeling The Nature
sv: Att känna med naturen

en: Fog And Mist
sv: Dimma och dis

en: Forest Mountains
sv: Skogsberg

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
sv: #En väg har fiendern, den andra har skatter…

en: #You can use this door to try the other way...
sv: #Du kan använda denna dörr för att prova den andra vägen…

en: Generic Snow Level
sv: Allmän snönivå

en: Glacier Danger
sv: Glaciärfara

en: Halloween Fields
sv: Halloweenfält

en: It's Halloween Time!
sv: Det är dags för Halloween!

en: Let's Climb That Mountain!
sv: Låt oss bestiga berget!

en: Night Terrors
sv: Nattliga plågor

en: A Penguin In The Bushes
sv: En pingvin i buskarna

en: Rainy Swamps
sv: Regniga träsk

en: Sky High
sv: Skyhögt

en: SnowMan's Land
sv: Snögubbens land

en: #It sure is breezy today, huh?
sv: #Det är blåsigt idag, inte sant?

en: Snowy Sunset
sv: Snöig solnedgång

en: Some Icy Path
sv: En isig väg

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
sv: #Du kan inte passera, om du inte ger honom något han vill ha…

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
sv: #Kanske denna kristall är den rätta saken för denna snögubben…?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
sv: #Bra, nu är han borta… Jag behåller själv kristallen.

en: Spooky Mansion
sv: Hemsökt herrgård

en: Stormy Night
sv: Stormig natt

en: Sunshine Valley
sv: Solskensdalen

en: The Way Of The Snow
sv: Snöns väg

en: Too Much Water
sv: För mycket vatten

en: Two Tiny Towers
sv: Två små torn

en: Bonus Island IV
sv: Bonus-ö IV

en: Enter Forest Sector
sv: Gå in i skogssektorn

en: Enter Halloween Sector
sv: Gå in i Halloweensektorn

en: Enter Arctic Sector
sv: Gå in i den arktiska sektorn

en: Go Home
sv: Gå hem

en: Go Back
sv: Gå tillbaka

en: The next challenge awaits...
sv: Nästa utmaning väntar…
