SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to af_ZA translation catalogue (36 entries)

en: A Narrow Path
af_ZA: 'n Smal Pad

en: Beginning The Journey
af_ZA: Die Reis Begin

en: Cave Of Dreams
af_ZA: Grot van Drome

en: Cold Forest
af_ZA: Koue Woud

en: Crystal Mania
af_ZA: Kristalmanie

en: Deeper Into The Mountains
af_ZA: Dieper In Die Berge In

en: Feeling The Nature
af_ZA: Voel Die Natuur

en: Fog And Mist
af_ZA: Vog En Mis

en: Forest Mountains
af_ZA: Bosberge

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
af_ZA: #Een Pad het vyande, die ander het skatte...

en: #You can use this door to try the other way...
af_ZA: #Jy kan híerdie deur gebruik om 'n ander pad te probeer...

en: Generic Snow Level
af_ZA: Generiese Sneeu Level

en: Glacier Danger
af_ZA: Gletser Gevaar

en: Let's Climb That Mountain!
af_ZA: Kom Ons Klim Daai Berg!

en: Night Terrors
af_ZA: Nagskrikke

en: A Penguin In The Bushes
af_ZA: 'n Pikkewyn in Die Bos

en: Rainy Swamps
af_ZA: Reënerige Moeras

en: Sky High
af_ZA: Hemelhoog

en: SnowMan's Land
af_ZA: SneeuMan se Land

en: #It sure is breezy today, huh?
af_ZA: #D'is lekker briesig vandag, né?

en: Snowy Sunset
af_ZA: Sneeuende Sonsondergang

en: Some Icy Path
af_ZA: 'n Ysige Pad

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
af_ZA: #Jy sal nie kan deurkom nie, tensy jy vir hom iets bring wat hy wil hê...

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
af_ZA: #Miskien is díe kristal die regte ding vir hierdie sneeuman...?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
af_ZA: #Pragtig, nou is hy weg... Ek hou sommer die kristal vir myself.

en: Stormy Night
af_ZA: Stormagtige Nag

en: Sunshine Valley
af_ZA: Sonksyn Vallei

en: The Way Of The Snow
af_ZA: Die Pad Van Die Sneeu

en: Too Much Water
af_ZA: Te Veel Water

en: Two Tiny Towers
af_ZA: Twee Piepklein Torings

en: Bonus Island IV
af_ZA: Bonus Eiland IV

en: Enter Forest Sector
af_ZA: Gaan Na Woud Sektor

en: Enter Arctic Sector
af_ZA: Gaan Na Arktiese Sektor

en: Go Home
af_ZA: Gaan Huis Toe

en: Go Back
af_ZA: Gaan Terug

en: The next challenge awaits...
af_ZA: Die volgende uitdaging wag...
