SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
fi: Kapea polku

en: Beginning The Journey
fi: Matkan alku

en: Cave Of Dreams
fi: Unien luola

en: Cold Forest
fi: Kylmä metsä

en: Crystal Mania
fi: Kristallimania

en: Deeper Into The Mountains
fi: Syvemmälle vuoristoon

en: Feeling The Nature
fi: Luonnon voima

en: Fog And Mist
fi: Sumua ja usvaa

en: Forest Mountains
fi: Metsäinen vuoristo

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
fi: #Toisella polulla on vihollisia, toisella aarteita...

en: #You can use this door to try the other way...
fi: #Voit kulkea tästä ovesta kokeillaksesi toista reittiä...

en: Generic Snow Level
fi: Tavallinen lumikenttä

en: Glacier Danger
fi: Vaarallisilla jäillä

en: Halloween Fields
fi: Halloween-pellot

en: It's Halloween Time!
fi: Halloweenin aika!

en: Let's Climb That Mountain!
fi: Kiivetään tuon vuoren huipulle!

en: Night Terrors
fi: Öiset kauhut

en: A Penguin In The Bushes
fi: Pingviini pusikossa

en: Rainy Swamps
fi: Sateiset suot

en: Sky High
fi: Taivaissa

en: SnowMan's Land
fi: Lumiukon laakso

en: #It sure is breezy today, huh?
fi: #Eikö tänään olekin kylmä?

en: Snowy Sunset
fi: Luminen auringonlasku

en: Some Icy Path
fi: Jokin jäinen polku

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
fi: #Et pääse läpi, ellet tuo hänelle jotain haluamaansa...

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
fi: #Ehkä tämä kristalli kelpaa tälle lumiukolle?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
fi: #Loistavaa, hän on nyt poissa... pidän kristallin itselläni.

en: Spooky Mansion
fi: Kauhukartano

en: Stormy Night
fi: Myrskyinen yö

en: Sunshine Valley
fi: Auringonpaisteen laakso

en: The Way Of The Snow
fi: Luminen polku

en: Too Much Water
fi: Liikaa vettä

en: Two Tiny Towers
fi: Kaksi pientä tornia

en: Bonus Island IV
fi: Lisäsaari IV

en: Enter Forest Sector
fi: Siirry metsäsektoriin

en: Enter Halloween Sector
fi: Siirry Halloween-sektoriin

en: Enter Arctic Sector
fi: Siirry jäätikkösektoriin

en: Go Home
fi: Mene kotiin

en: Go Back
fi: Takaisin

en: The next challenge awaits...
fi: Seuraava haaste odottaa...
