SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to gd translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
gd: Slighe chaol

en: Beginning The Journey
gd: Toiseach an triall

en: Cave Of Dreams
gd: Uamh nam bruadairean

en: Cold Forest
gd: Coille fhuar

en: Crystal Mania
gd: Craicte mun chriostail

en: Deeper Into The Mountains
gd: Nas doimhne dhan mhonadh

en: Feeling The Nature
gd: A' faireachdainn an nàdar

en: Fog And Mist
gd: Ceò

en: Forest Mountains
gd: Monadh coillteach

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
gd: #Tha nàimhdean air an dàrna shlighe agus ulaidh air an t-slighe eile...

en: #You can use this door to try the other way...
gd: #'S urrainn dhut an doras seo a chleachdadh airson an t-slighe eile fheuchainn...

en: Generic Snow Level
gd: Leibheil sneachda cumanta

en: Glacier Danger
gd: Eigh-shruth cunnartach

en: Halloween Fields
gd: Achaidhean Oidhche Shamhna

en: It's Halloween Time!
gd: Seo Oidhche Shamhna!

en: Let's Climb That Mountain!
gd: Gun dìrich sinn a' bheinn ud!

en: Night Terrors
gd: Uabhas na h-oidhche

en: A Penguin In The Bushes
gd: Ceann-fionn sna preasan

en: Rainy Swamps
gd: Boglaich uisgeach

en: Sky High
gd: Dhan speur

en: SnowMan's Land
gd: Tìr an daoine-shneachda

en: #It sure is breezy today, huh?
gd: #Saoil a bheil i caran gaothach an-diugh?

en: Snowy Sunset
gd: Laighe na grèine air an t-sneachd

en: Some Icy Path
gd: Slighe reòthte

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
gd: #Chan fhaigh thu seachad air ach ma bheir thu rudeigin dha a bu chaomh leis...

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
gd: #'S dòcha gun còrd an criostal seo ris an duine-shneachda...?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
gd: #Taghta, chan eil sgeul air tuilleadh.… cumaidh mi fhìn an criostal.

en: Spooky Mansion
gd: Taigh mòr rògach

en: Stormy Night
gd: Oidhche stoirmeil

en: Sunshine Valley
gd: Gleann grianach

en: The Way Of The Snow
gd: Slighe an t-sneachda

en: Too Much Water
gd: Cus uisge

en: Two Tiny Towers
gd: Dà thùr bheag

en: Bonus Island IV
gd: Eilean duaise IV

en: Enter Forest Sector
gd: Rach dha sgìre na coille

en: Enter Halloween Sector
gd: Rach dha sgìre na Samhna

en: Enter Arctic Sector
gd: Rach dha sgìre na h-Artaig

en: Go Home
gd: Till dhachaigh

en: Go Back
gd: Air ais

en: The next challenge awaits...
gd: Tha an ath-dhùbhlan a' feitheamh ort...
