SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
lt: Status kelias

en: Beginning The Journey
lt: Kelionės pradžia

en: Cave Of Dreams
lt: Svajonių urvas

en: Cold Forest
lt: Šaltas Miškas

en: Crystal Mania
lt: Kristalų manija

en: Deeper Into The Mountains
lt: Giliau į kalnus

en: Feeling The Nature
lt: Jaučiant gamtą

en: Fog And Mist
lt: Rūkas ir migla

en: Forest Mountains
lt: Miško kalnai

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
lt: #Vienas kelias turi priešus, kitas - lobį...

en: #You can use this door to try the other way...
lt: #Tu gali eiti pro šias duris, norint pabandyti kitą kelią...

en: Generic Snow Level
lt: Paprastas sniego lygis

en: Glacier Danger
lt: Ledynų pavojus

en: Halloween Fields
lt: Helovino laukai

en: It's Halloween Time!
lt: Laikas helovinui!

en: Let's Climb That Mountain!
lt: Užkopkime tą kalną!

en: Night Terrors
lt: Nakties terorai

en: A Penguin In The Bushes
lt: Pingvinas krūmuose

en: Rainy Swamps
lt: Lietingos pelkės

en: Sky High
lt: Dangaus aukštumo

en: SnowMan's Land
lt: SnowMano žemė

en: #It sure is breezy today, huh?
lt: #Tikrai vėsu šiandien, ar ne?

en: Snowy Sunset
lt: Sniegingas saulėlydis

en: Some Icy Path
lt: Kažkoks sniego kelias

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
lt: #Tu nepraeisi, kol neatneši jam ko jis nori.

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
lt: #Gal šis kristalas ir tinkamas daiktas šiam sniego seniui...?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
lt: #Puiku, jis jau dingęs... Pasiliksiu kristalą sau.

en: Spooky Mansion
lt: Baugūs rūmai

en: Stormy Night
lt: Audringa naktis

en: Sunshine Valley
lt: Saulės spindulių slėnis

en: The Way Of The Snow
lt: Sniego kelias

en: Too Much Water
lt: Per daug vandens

en: Two Tiny Towers
lt: Du maži bokšteliai

en: Bonus Island IV
lt: Papildoma sala IV

en: Enter Forest Sector
lt: Eiti į miško sektorių

en: Enter Halloween Sector
lt: Eiti į Helovino sektorių

en: Enter Arctic Sector
lt: Eiti į arktinį sektorių

en: Go Home
lt: Eiti namo

en: Go Back
lt: Eiti atgal

en: The next challenge awaits...
lt: Naujas iššūkis laukia...
