SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: A Narrow Path
sl: Ozka stezica

en: Beginning The Journey
sl: Pričetek potovanja

en: Cave Of Dreams
sl: Jama sanj

en: Cold Forest
sl: Gozd hladu

en: Crystal Mania
sl: Kristalna blaznost

en: Deeper Into The Mountains
sl: Globlje v gore

en: Feeling The Nature
sl: Stik z naravo

en: Fog And Mist
sl: Megla in meglica

en: Forest Mountains
sl: Poraščeno gorovje

en: #One Path contains enemies, the other treasure...
sl: #Ena pot ti prinese sovražnike, druga pa zaklad...

en: #You can use this door to try the other way...
sl: #Prek teh vrat lahko poskusiš drugo pot...

en: Generic Snow Level
sl: Splošna snežna stopnja

en: Glacier Danger
sl: Ledeniška nevarnost

en: Halloween Fields
sl: Strašljiva polja

en: It's Halloween Time!
sl: Noč čarovnic je!

en: Let's Climb That Mountain!
sl: Splezajmo na vrh!

en: Night Terrors
sl: Nočna groza

en: A Penguin In The Bushes
sl: Pingvin v grmovju

en: Rainy Swamps
sl: Deževne močvare

en: Sky High
sl: Visoko na nebu

en: SnowMan's Land
sl: Snežakova zemlja

en: #It sure is breezy today, huh?
sl: #Danes pa pošteno piha, kajne?

en: Snowy Sunset
sl: Snežni večer

en: Some Icy Path
sl: Ledena pot

en: #You won't be able to pass, if you don't bring him something he wants...
sl: #Ne prideš čez, če mu ne prineseš nečesa, kar hoče...

en: #Maybe this crystal is the right thing for this snowman...?
sl: #Mogoče bo snežaku ustrezal tale kristal...?

en: #Great, now he's gone... I'll keep the crystal for myself.
sl: #Krasno, pa ga ni več... Kristal bom kar obdržal.

en: Spooky Mansion
sl: Srhljiva graščina

en: Stormy Night
sl: Viharna noč

en: Sunshine Valley
sl: Vedra dolina

en: The Way Of The Snow
sl: Obilje snega

en: Too Much Water
sl: Preveč vode

en: Two Tiny Towers
sl: Dva majhna stolpiča

en: Bonus Island IV
sl: Bonus otok IV

en: Enter Forest Sector
sl: Vstopi v gozdno območje

en: Enter Halloween Sector
sl: Vstopi v območje noči čarovnic

en: Enter Arctic Sector
sl: Vstopi v arktično območje

en: Go Home
sl: Pojdi domov

en: Go Back
sl: Vrni se nazaj

en: The next challenge awaits...
sl: Čaka te naslednja preizkušnja...
