SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to af_ZA translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
af_ZA: Die Antieke Ruïnes Van Die Woud

en: Double Problems
af_ZA: Dubbele probleme

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
af_ZA: -Konsentreer! Tux! D'is nie Mario nie!

en: You found a secret area!
af_ZA: Jy het 'n geheime area ontdek!

en: The Entrance To The Cave
af_ZA: The Ingang Tot Die Grot

en: The Entrance To The Lava Castle
af_ZA: Die Ingang Tot Die Lawakasteel

en: HMS Snowball Ahoy!
af_ZA: HMS Sneeubal Ahoy!

en: Into The Palace
af_ZA: Binne Die Paleis In

en: Is The Biggest Fish
af_ZA: Is Die Grootse Vis

en: The Problem With GREEN
af_ZA: Die Probleem Met GROEN

en: Sunny Hills
af_ZA: Sonnige Heuwels

en: The Mountains
af_ZA: Die Berge

en: The Strange Thing
af_ZA: Die Vreemde Ding

en: Uncontrolled Lift
af_ZA: Onbeheerde Hysbak

en: Up, Or Down?
af_ZA: Op, Of Af?

en: Welcome To The Icy Island
af_ZA: Welkom By Die Ysige Eiland

en: Community Island 2016
af_ZA: Gemeenskap Eiland 2016
