SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
fi: Metsän muinaisrauniot

en: Double Problems
fi: Tuplasti ongelmia

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
fi: -Keskity! Tux! Se ei ole Mario!

en: You found a secret area!
fi: Löysit salaisen paikan!

en: The Entrance To The Cave
fi: Luolan suu

en: The Entrance To The Lava Castle
fi: Laavalinnan portit

en: HMS Snowball Ahoy!
fi: Lumipallojen luksusristeilijä

en: Into The Palace
fi: Palatsiin

en: Is The Biggest Fish
fi: Suurin kala

en: The Problem With GREEN
fi: VIHREÄN ongelma

en: Sunny Hills
fi: Aurinkoiset kukkulat

en: The Mountains
fi: Vuoristo

en: The Strange Thing
fi: Outo juttu

en: Uncontrolled Lift
fi: Ohjaamaton hissi

en: Up, Or Down?
fi: Ylös vai alas?

en: Welcome To The Icy Island
fi: Tervetuloa jääsaarelle

en: Community Island 2016
fi: Yhteisösaari 2016
