SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
eu: Basoko antzinako aztarnak

en: Double Problems
eu: Arazo bikoitzak

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
eu: Kontzentratu, Tux! Ez da Mario!

en: You found a secret area!
eu: Eremu ezkutu bat aurkitu duzu!

en: The Entrance To The Cave
eu: Leizeko sarrera

en: The Entrance To The Lava Castle
eu: Labazko gazteluaren sarrera

en: HMS Snowball Ahoy!
eu: HMS elur bola ikusgai!

en: Into The Palace
eu: Jauregiaren barruan

en: Is The Biggest Fish
eu: Arrainik handiena da

en: The Problem With GREEN
eu: Arazoa BERDEArekin

en: Sunny Hills
eu: Muino eguzkitsuak

en: The Mountains
eu: Mendiak

en: The Strange Thing
eu: Gauza bitxia

en: Uncontrolled Lift
eu: Kontrolaezinezko igoera

en: Up, Or Down?
eu: Gora edo behera?

en: Welcome To The Icy Island
eu: Ongi etorri uharte izoztura

en: Community Island 2016
eu: Erkidegoko uhartea 2016
