SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to la translation catalogue (5 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
la: Vestigia vetera silvae

en: Double Problems
la: Problemata duplices

en: You found a secret area!
la: Latebram invenisti!

en: Into The Palace
la: In regiam

en: The Mountains
la: Montes
