SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
bg: Древните останки на гората

en: Double Problems
bg: Двойни проблеми

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
bg: -Концентрирай се! Тъкс! Това не е Марио!

en: You found a secret area!
bg: Ти откри тайно място!

en: The Entrance To The Cave
bg: Входът на пещерата

en: The Entrance To The Lava Castle
bg: Входът на замъкът от лава

en: HMS Snowball Ahoy!
bg: Кралски кораб „Снежна топка“

en: Into The Palace
bg: В двореца

en: Is The Biggest Fish
bg: Е най-голямата риба

en: The Problem With GREEN
bg: Проблемът със ЗЕЛЕНОТО

en: Sunny Hills
bg: Слънчеви хълмове

en: The Mountains
bg: Планините

en: The Strange Thing
bg: Странното нещо

en: Uncontrolled Lift
bg: Неуправляем асансьор

en: Up, Or Down?
bg: Нагоре или надолу?

en: Welcome To The Icy Island
bg: Добре дошли на ледения остров

en: Community Island 2016
bg: Общественият остров 2016
