SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
hu: Az Erdő Ősi Romjai

en: Double Problems
hu: Dupla Problémák

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
hu: -Figyelj! Tux! Ez nem Mario!

en: You found a secret area!
hu: Megtaláltad a titkos helységet!

en: The Entrance To The Cave
hu: A Barlang Bejárata

en: The Entrance To The Lava Castle
hu: A Láva Kastély Bejárata

en: HMS Snowball Ahoy!
hu: Ahoy, Őfelsége Hógolyó!

en: Into The Palace
hu: A Kastélyba

en: Is The Biggest Fish
hu: A Legnagyobb Hal

en: The Problem With GREEN
hu: Probléma A ZÖLDDEL

en: Sunny Hills
hu: Napos Dombok

en: The Mountains
hu: A Hegyek

en: The Strange Thing
hu: A Különös Dolog

en: Uncontrolled Lift
hu: Ellenőrizetlen Lift

en: Up, Or Down?
hu: Fel Vagy Le?

en: Welcome To The Icy Island
hu: Üdvözlet A Jeges Szigeten

en: Community Island 2016
hu: Közösségi Sziget 2016
