SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to ms_MY translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
ms_MY: Puing-puing Hutan Purba

en: Double Problems
ms_MY: Masalah Berganda

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
ms_MY: -Tumpu perhatian Tux! Dia bukan si Mario!

en: You found a secret area!
ms_MY: Anda telah menemui satu tempat rahsia!

en: The Entrance To The Cave
ms_MY: Pintu Masuk Ke Gua

en: The Entrance To The Lava Castle
ms_MY: Pintu Masuk Ke Istana Lahar

en: HMS Snowball Ahoy!
ms_MY: Bola Salji HMS Ho ho ho!

en: Into The Palace
ms_MY: Memasuki Istana

en: Is The Biggest Fish
ms_MY: Merupakan Ikan Terbesar

en: The Problem With GREEN
ms_MY: Masalah Dengan HIJAU

en: Sunny Hills
ms_MY: Bukit Ceria

en: The Mountains
ms_MY: Pergunungan

en: The Strange Thing
ms_MY: Benda Pelik Bin Ajaib

en: Uncontrolled Lift
ms_MY: Angkat Tidak Terkawal

en: Up, Or Down?
ms_MY: Naik, Atau Turun?

en: Welcome To The Icy Island
ms_MY: Selamat Datang ke Pulau Ais

en: Community Island 2016
ms_MY: Pulau Komuniti 2016
