SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
nl: De eeuwenoude bosruïnes

en: Double Problems
nl: Dubbelgangerprobleem

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
nl: -Concentreer je Tux, je bent Mario niet!

en: You found a secret area!
nl: Je hebt een geheime plek gevonden!

en: The Entrance To The Cave
nl: De ingang van de grot

en: The Entrance To The Lava Castle
nl: De ingang van het lavakasteel

en: HMS Snowball Ahoy!
nl: Ahoi, HMS Sneeuwbal!

en: Into The Palace
nl: Het kasteel in

en: Is The Biggest Fish
nl: Is de grootste vis

en: The Problem With GREEN
nl: Het GROENE probleem

en: Sunny Hills
nl: Zonnige heuvels

en: The Mountains
nl: De bergen

en: The Strange Thing
nl: Het vreemde ding

en: Uncontrolled Lift
nl: Onbeheersbare lift

en: Up, Or Down?
nl: Omhoog of omlaag?

en: Welcome To The Icy Island
nl: Welkom op het ijzige eiland

en: Community Island 2016
nl: Gemeenschapseiland 2016
