SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to pt_BR translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
pt_BR: As Ruínas Antigas Da Floresta

en: Double Problems
pt_BR: Problemas Duplos

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
pt_BR: -Concentrado! Tux! Não é o Mário!

en: You found a secret area!
pt_BR: Você achou uma área secreta!

en: The Entrance To The Cave
pt_BR: Entrada Para A Caverna

en: The Entrance To The Lava Castle
pt_BR: Entrada Para O Castelo De Lava

en: HMS Snowball Ahoy!
pt_BR: HMS Ei! Bola De Neve!

en: Into The Palace
pt_BR: No Palácio

en: Is The Biggest Fish
pt_BR: É O Maior Peixe

en: The Problem With GREEN
pt_BR: O Problema Com VERDE

en: Sunny Hills
pt_BR: Montanhas Ensolaradas

en: The Mountains
pt_BR: As Montanhas

en: The Strange Thing
pt_BR: A Coisa Estranha

en: Uncontrolled Lift
pt_BR: Elevador Descontrolado

en: Up, Or Down?
pt_BR: Para Cima Ou Para Baixo?

en: Welcome To The Icy Island
pt_BR: Bem-vindo à Ilha do Gelo

en: Community Island 2016
pt_BR: Ilha da Comunidade 2016
