SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to es translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
es: Las Ruinas Antiguas del Bosque

en: Double Problems
es: Problemas dobles

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
es: ¡Concéntrate, Tux! - ¡No es Mario!

en: You found a secret area!
es: ¡Hallaste un área secreta!

en: The Entrance To The Cave
es: La entrada a la Cueva

en: The Entrance To The Lava Castle
es: La Entrada al Castillo de Lava

en: HMS Snowball Ahoy!
es: ¡Bola de nieve HMS a la vista!

en: Into The Palace
es: Dentro del Palacio

en: Is The Biggest Fish
es: Es el Pez más Grande

en: The Problem With GREEN
es: El Problema con el VERDE

en: Sunny Hills
es: Colinas Soleadas

en: The Mountains
es: Las Montañas

en: The Strange Thing
es: La Cosa Extraña

en: Uncontrolled Lift
es: Ascenso Incontrolable

en: Up, Or Down?
es: ¿Arriba o Abajo?

en: Welcome To The Icy Island
es: Bienvenido a la Isla Helada

en: Community Island 2016
es: Isla de la Comunidad 2016
