SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
gl: As ruínas antigas do bosque

en: Double Problems
gl: Problemas dobres

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
gl: - Concéntrate, Tux! Isto non é Mario!

en: You found a secret area!
gl: Atopaches unha área secreta!

en: The Entrance To The Cave
gl: A entrada á cova

en: The Entrance To The Lava Castle
gl: A entrada ao castelo de lava

en: HMS Snowball Ahoy!
gl: HMS Bóla De Neve saúda!

en: Into The Palace
gl: No pazo

en: Is The Biggest Fish
gl: É o maior peixe

en: The Problem With GREEN
gl: O problema con VERDE

en: Sunny Hills
gl: Outeiros soleados

en: The Mountains
gl: As montañas

en: The Strange Thing
gl: A cousa estraña

en: Uncontrolled Lift
gl: Subida descontrolada

en: Up, Or Down?
gl: Arriba ou abaixo?

en: Welcome To The Icy Island
gl: Benvido á Illa Xeada.

en: Community Island 2016
gl: A illa da comunidade 2016
