SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
ja: 森の寂れた廃墟

en: Double Problems
ja: 2つの問題

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
ja: -集中しろ、Tux！これはマリオじゃない！

en: You found a secret area!
ja: 秘密の場所を見つけました！

en: The Entrance To The Cave
ja: 城への入口

en: The Entrance To The Lava Castle
ja: 溶岩の城への入口

en: HMS Snowball Ahoy!
ja: おーい、スノーボール号！

en: Into The Palace
ja: 宮殿の中へ

en: Is The Biggest Fish
ja: 一番大きな魚

en: The Problem With GREEN
ja: 緑の問題

en: Sunny Hills
ja: 晴れた丘

en: The Mountains
ja: 山脈

en: The Strange Thing
ja: 奇妙なもの

en: Uncontrolled Lift
ja: 管理されていないリフト

en: Up, Or Down?
ja: 上か下か？

en: Welcome To The Icy Island
ja: 氷の島へようこそ

en: Community Island 2016
ja: コミュニティーアイランド 2016
