SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
pl: Starożytne leśne ruiny

en: Double Problems
pl: Podwójne problemy

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
pl: -Skup się! Tux! To nie jest Mario!

en: You found a secret area!
pl: Znalazłeś sekretne miejsce!

en: The Entrance To The Cave
pl: Wejście do jaskini

en: The Entrance To The Lava Castle
pl: Wejście do zamku z lawą

en: HMS Snowball Ahoy!
pl: HMS Kula śnieżna Ahoj!

en: Into The Palace
pl: Do pałacu

en: Is The Biggest Fish
pl: Czy największa ryba

en: The Problem With GREEN
pl: Problem z ZIELONYM

en: Sunny Hills
pl: Słoneczne wzgórza

en: The Mountains
pl: Góry

en: The Strange Thing
pl: Dziwna rzecz

en: Uncontrolled Lift
pl: Nieopanowana winda

en: Up, Or Down?
pl: W górę, czy w dół?

en: Welcome To The Icy Island
pl: Witaj na lodowej wyspie

en: Community Island 2016
pl: Wyspa Społeczności 2016
