SuperTux v0.6.0-1010-gefc33a183 - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: The Ancient Ruins Of The Forest
sl: Starodavne gozdne razvaline

en: Double Problems
sl: Dvojne težave

en: -Concentrate! Tux! It's not Mario!
sl: -Zberi se! Tux! To ni Mario!

en: You found a secret area!
sl: Našel/a si skrito območje!

en: The Entrance To The Cave
sl: Vhod v jamo

en: The Entrance To The Lava Castle
sl: Vhod v Grad lave

en: HMS Snowball Ahoy!
sl: Barčica po morju plava

en: Into The Palace
sl: V palačo

en: Is The Biggest Fish
sl: Največja riba

en: The Problem With GREEN
sl: Težave z ZELENO

en: Sunny Hills
sl: Sončni griči

en: The Mountains
sl: Gore

en: The Strange Thing
sl: Čudna reč

en: Uncontrolled Lift
sl: Nenadzorovano dvigalo

en: Up, Or Down?
sl: Gor ali dol?

en: Welcome To The Icy Island
sl: Dobrodošel/a na Ledeni otok

en: Community Island 2016
sl: Otok skupnosti 2016
