SuperTux - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
bg: Тъмнината взема надмощие

en: The Fog is Clearing Up
bg: Мъглата се прояснява

en: Graveyard Shift
bg: Разбъркване на гробището

en: The Abandoned House
bg: Изоставената къща

en: Mound of the Dead
bg: Могилата на мъртъвците

en: Halloween Party?
bg: Купон за Хелоуин?

en: Putrid Pools
bg: Езера на разложение

en: Halloween 2014
bg: Хелоуин 2014
