SuperTux - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
ca: La foscor predomina

en: The Fog is Clearing Up
ca: La boira desapareix

en: Graveyard Shift
ca: Torn de nit

en: The Abandoned House
ca: La casa abandonada

en: Mound of the Dead
ca: El turó dels morts

en: Halloween Party?
ca: Una festa de Halloween?

en: Putrid Pools
ca: Aigües pútrides
