SuperTux - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
el: Επικράτηση σκότους

en: The Fog is Clearing Up
el: Η ομίχλη καθαρίζει

en: Graveyard Shift
el: Υπεκφυγή νεκροταφείου

en: The Abandoned House
el: Το Εγκαταλελειμμένο Σπίτι

en: Mound of the Dead
el: Το βουνό των νεκρών

en: Halloween Party?
el: Το πάρτι του Χάλογουιν;

en: Putrid Pools
el: Άθλιες πισίνες

en: Halloween 2014
el: Χάλογουιν 2014
