SuperTux - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
pl: Ciemność panuje

en: The Fog is Clearing Up
pl: Mgła czyści

en: Graveyard Shift
pl: Zmiana na cmentarzu

en: The Abandoned House
pl: Opuszczony dom

en: Mound of the Dead
pl: Kopiec umarłych

en: Halloween Party?
pl: Przyjęcie Halloween'owe?

en: Putrid Pools
pl: Cuchnące rozlewiska
