SuperTux - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
eu: Iluntasuna nagusitzen da

en: The Fog is Clearing Up
eu: Lanbroa desagertzen ari da

en: Graveyard Shift
eu: Gaueko txanda

en: The Abandoned House
eu: Etxe hutsa

en: Mound of the Dead
eu: Hildakoaren mendixka

en: Halloween Party?
eu: Halloween festa?

en: Putrid Pools
eu: Urmael ustelak
