SuperTux - en to nds translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
nds: Düüsternis regeert

en: The Fog is Clearing Up
nds: De Kruupdook heevt sük

en: Graveyard Shift
nds: Up'm Karkhoff

en: The Abandoned House
nds: Dat verlatene Huus

en: Mound of the Dead
nds: Hövel vun Doden

en: Halloween Party?
nds: Allerhilligen-Vöravends-Fier?

en: Putrid Pools
nds: Rötterge Polen

en: Halloween 2014
nds: Allerhilligen-Vöravend 2014
