SuperTux - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
tr: Karanlık Üstün Geliyor

en: The Fog is Clearing Up
tr: Sis Dağılıyor

en: Graveyard Shift
tr: Gece Vardiyası

en: The Abandoned House
tr: Terkedilmiş Ev

en: Mound of the Dead
tr: Ölüler Tepesi

en: Halloween Party?
tr: Cadılar Bayramı Eğlencesi?

en: Putrid Pools
tr: Kokuşmuş Havuzlar

en: Halloween 2014
tr: Cadılar Bayramı 2014
