SuperTux - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
da: Mørket trænger frem

en: The Fog is Clearing Up
da: Tågen letter

en: Graveyard Shift
da: Holdskifte

en: The Abandoned House
da: Det forladte hus

en: Mound of the Dead
da: Dødens høj

en: Halloween Party?
da: Allehelgensaften?

en: Putrid Pools
da: Rådne søer

en: Halloween 2014
da: Allehelgensaften 2014
