SuperTux - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Darkness Prevails
hu: Sötétség Uralkodik

en: The Fog is Clearing Up
hu: Felszáll a Köd

en: Graveyard Shift
hu: Temetői Műszak

en: The Abandoned House
hu: Az Elhagyatott Ház

en: Mound of the Dead
hu: A Halott Halma

en: Putrid Pools
hu: Rothadó Tó
