SuperTux - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
nl: Duisternis krijgt de overhand

en: The Fog is Clearing Up
nl: De mist trekt op

en: Graveyard Shift
nl: Kerkhofdienst

en: The Abandoned House
nl: Het in onbruik geraakte huis

en: Mound of the Dead
nl: Dodenheuvel

en: Halloween Party?
nl: Halloweenfeest?

en: Putrid Pools
nl: Vergane zwembaden
