SuperTux - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
nn: Mørket herskar

en: The Fog is Clearing Up
nn: Skodda letnar

en: Graveyard Shift
nn: Nattskiftet

en: The Abandoned House
nn: Det forlatne huset

en: Mound of the Dead
nn: Gravhaugen

en: Halloween Party?
nn: Allehelgensfest?

en: Putrid Pools
nn: Dammar av ròtenskap

en: Halloween 2014
nn: Allehelgensaftan 2014
