SuperTux - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
pt: A Escuridão Prevalece

en: The Fog is Clearing Up
pt: O Nevoeiro Está a Desaparecer

en: Graveyard Shift
pt: Turno da Noite no Cemitério

en: The Abandoned House
pt: A Casa Abandonada

en: Mound of the Dead
pt: Colina do Morto

en: Halloween Party?
pt: Festa do Dia das Bruxas?

en: Putrid Pools
pt: Poças Fedorentas

en: Halloween 2014
pt: Dias das Bruxas 2014
