SuperTux - en to pt_BR translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
pt_BR: Escuridão Prevalecente

en: The Fog is Clearing Up
pt_BR: A Neblina Está Se Dissipando

en: Graveyard Shift
pt_BR: Turno no Cemitério

en: The Abandoned House
pt_BR: A Casa Abandonada

en: Mound of the Dead
pt_BR: Colina dos Mortos

en: Halloween Party?
pt_BR: Festa de Dia das Bruxas?

en: Putrid Pools
pt_BR: Piscinas Pútridas

en: Halloween 2014
pt_BR: Dia das Bruxas 2014
