SuperTux - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
sv: Mörkret segrar

en: The Fog is Clearing Up
sv: Dimman lättar

en: Graveyard Shift
sv: Nattskiftet

en: The Abandoned House
sv: Det övergivna huset

en: Mound of the Dead
sv: De dödas hög

en: Halloween Party?
sv: Halloweenparty?

en: Putrid Pools
sv: Ruttnande pooler
