SuperTux - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Darkness Prevails
eo: Mallumo superfortas

en: The Abandoned House
eo: La forlasita domo

en: Halloween Party?
eo: Halovina festo?

en: Putrid Pools
eo: Lagoj de putrado

en: Halloween 2014
eo: Halovino 2014
