SuperTux - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
fi: Pimeys vallitsee

en: The Fog is Clearing Up
fi: Sumu hälvenee

en: Graveyard Shift
fi: Hautausmaavuoro

en: The Abandoned House
fi: Hylätty talo

en: Mound of the Dead
fi: Kuolleiden vuori

en: Halloween Party?
fi: Halloween-juhla?

en: Putrid Pools
fi: Mädät lammet
