SuperTux - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
fr: Les ténèbres prévalent

en: The Fog is Clearing Up
fr: Quand le brouillard se lève

en: Graveyard Shift
fr: À travers le cimetière

en: The Abandoned House
fr: La maison abandonnée

en: Mound of the Dead
fr: La montagne de la mort

en: Halloween Party?
fr: Fête d'Halloween ?

en: Putrid Pools
fr: Les bassins putrides
