SuperTux - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
gl: A escuridade prevalece

en: The Fog is Clearing Up
gl: A néboa está levantando

en: Graveyard Shift
gl: Cambio no cemiterio

en: The Abandoned House
gl: A casa abandoada

en: Mound of the Dead
gl: O coto dos mortos

en: Halloween Party?
gl: Festa de Halloween?

en: Putrid Pools
gl: Pozas fedorentas
