SuperTux - en to la translation catalogue (7 entries)

en: Darkness Prevails
la: Mox tenebrae erint

en: The Fog is Clearing Up
la: Aer dissolvit

en: Graveyard Shift
la: Elevatio tumuli

en: The Abandoned House
la: Villa inanis

en: Mound of the Dead
la: Oris mortuorum

en: Halloween Party?
la: Celebritas Halloweenis?

en: Putrid Pools
la: Balnea Putridis
