SuperTux - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Darkness Prevails
uk: Темрява переважає

en: The Fog is Clearing Up
uk: Туман прояснюється

en: Graveyard Shift
uk: Нічна зміна

en: The Abandoned House
uk: Покинутий будинок

en: Mound of the Dead
uk: Курган

en: Halloween Party?
uk: Геловінська вечірка?

en: Putrid Pools
uk: Басейни гнилі

en: Halloween 2014
uk: Геловін 2014
