SuperTux - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Welcome to Antarctica
ar: مرحبا بكم في القطب الجنوبي

en: The Journey Begins
ar: الرحلة بدأت

en: Bonus Level
ar: مستوى المكافأة

en: Picnic With Penny
ar: الرحلة مع دريهم

en: Somewhere at the shores
    of Antarctica...
ar: في مكان ما على سواحل
    القطب الجنوبي..

en: Tux: Hello Penny
ar: البطريق: مرحبا دريهم

en: Penny: Hey Tux
ar: دريهم: أهلا بطريق

en: Tux: Check out my dance moves.
ar: البطريق: انظر إلى رقصتي الجديدة

en: Tux: Oww... my head...
ar: البطريق: أووو ... رأسي...

en: Tux: Wait!
ar: البطريق: انتظر!

en: Tux: Penny!
ar: البطريق: دريهم !

en: Tux: Where are you, Penny?!
ar: البطريق: أين أنت يا دريهم؟

en: Tux: Oh no...
ar: البطريق: أوه ... لا

en: Tux: Don't worry, Penny, I'll rescue you!
ar: البطريق: لا تقلق دريهم ، سأنقذك!

en: Icyisland
ar: الجزرة الثلجية

en: You Found a Secret Area!
ar: لقد وجدت منطقة سرية !
