SuperTux - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Welcome to Antarctica
sq: Mirëserdhe në Antarktikë

en: The Journey Begins
sq: Le fillojmë udhëtimin

en: Via Nostalgica
sq: Rruga Nostalgjia

en: Tobgle Road
sq: Rruga me kunja

en: The Frosted Fields
sq: Fushat e mbuluara me brymë

en: Oh no! More Snowballs!
sq: Oh jo! Përsëri topa bore!

en: Stone Cold
sq: Gurë i ftoftë

en: Night Chill
sq: Të dridhura nate

en: Into the Stars
sq: Ndër Yje

en: Above the Arctic Skies
sq: Mbi Qiejt e Arktikut

en: Entrance to the Cave
sq: Hyrja për në Shpellë

en: Under the Ice
sq: Nën akull

en: Living in a Fridge
sq: Jeta në një Frigorifer

en: '...or is it just me?'
sq: '...apo më duket vetëm mua?'

en: Miyamoto Monument
sq: Monumenti Miyamoto

en: End of the Tunnel
sq: Fundi i Tunelit

en: A Path in the Clouds
sq: Një Shteg drejt Reve

en: A Mysterious House of Ice
sq: Një Shtëpi prej Akulli Misterioze

en: The Escape
sq: Arratisja

en: The Shattered Bridge
sq: Ura e Shkatërruar

en: Arctic Ruins
sq: Rrënojat e Arktikut

en: The Castle of Nolok
sq: Kështjella e Nolok

en: No More Mr Ice Guy
sq: Jo më Zoti Ice Guy

en: A Fork in the Road
sq: Një degëzim në rrugë

en: Bonus Level
sq: Niveli bonus

en: Picnic With Penny
sq: Piknik me Penny

en: Somewhere at the shores
    of Antarctica...
sq: Diku në brigjet
    e Antarktidës...

en: Tux: Hello Penny
sq: Tux: Përshëndetje Penny

en: Penny: Hey Tux
sq: Penny: Ç'kemi Tux

en: Tux: Check out my dance moves.
sq: Tux: Shiko si kërcej.

en: Tux: Oww... my head...
sq: Tux: Ouu... koka ime...

en: Tux: Wait!
sq: Tux: Prit!

en: Tux: Where are you, Penny?!
sq: Tux: Ku je, Penny?!

en: Tux: Oh no...
sq: Tux: Oh jo...

en: Tux: Don't worry, Penny, I'll rescue you!
sq: Tux: Mos u merakos, Penny, do të shpëtoj!

en: Icyisland
sq: Ishulli i akullt

en: You Found a Secret Area!
sq: Gjete një zonë sekrete!
