SuperTux - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Welcome to Antarctica
et: Teretulemast Antarktikasse

en: The Journey Begins
et: Seiklus algab

en: Tobgle Road
et: Tobgle'i tee

en: The Somewhat Smaller Bath
et: Mõnevõrra väiksem vann

en: The Frosted Fields
et: Härmatise Väljad

en: Oh no! More Snowballs!
et: Oo ei! Veel lumepalle!

en: Stone Cold
et: Jääkülm

en: Grumbel's Sense of Snow
et: Grumbel'i lumemeel

en: 23rd Airborne
et: 23. Õhujõud

en: Night Chill
et: Öine kõledus

en: Into the Stars
et: Tähtede poole

en: Above the Arctic Skies
et: Arktiliste taevaste kohal

en: Entrance to the Cave
et: Sissepääs Koopasse

en: Under the Ice
et: Jää all

en: Living in a Fridge
et: Elamine külmikus

en: '...or is it just me?'
et: '...või tundub see ainult mulle nii?'

en: Ice in the Hole
et: Jää augus

en: Miyamoto Monument
et: Miyamoto monument

en: End of the Tunnel
et: Tunneli lõpp

en: A Path in the Clouds
et: Teekond pilvedes

en: A Mysterious House of Ice
et: Kummaline Jäämaja

en: The Escape
et: Pääsemine

en: The Shattered Bridge
et: Purustatud sild

en: Arctic Ruins
et: Arktilised Varemed

en: The Castle of Nolok
et: Nolok'i Kindlus

en: No More Mr Ice Guy
et: Hüvasti Hr. Jäämees

en: A Fork in the Road
et: Harutee

en: Bonus Level
et: Boonustasand

en: Picnic With Penny
et: Piknik Penny'ga

en: Icyisland
et: Jäine saar

en: You Found a Secret Area!
et: Sa leidsid salakoha!
