SuperTux - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Welcome to Antarctica
uk: Вітаємо в Антарктиці

en: -Bonus Blocks
    !images/objects/bonus_block/full-0.png
    #Bonus blocks can contain coins, power-ups or special items to help you in your quest.
    #
    #Hit them from below to get at their contents.
uk: -Бонусні блоки
    !images/objects/bonus_block/full-0.png
    #Ці блоки можуть містити монети, підсилення та спеціальні предмети
    #що допоможуть вам пройти пройти квест.
    #Підбийте їх аби отримати вміст.

en: -Eggs
    !images/powerups/egg/egg.png
    #The egg makes Tux grow larger. Tux can then smash wooden blocks with his head.
uk: -Яйця
    !images/powerups/egg/egg.png
    #Яйця дозволяють Туксу вирости та розбивати дерев'яні блоки своєю головою.

en: -Checkpoints
    !images/objects/resetpoints/bell-m.png
    #Activate the checkpoint. If you die, you can retry the level from here. Every time you retry from a checkpoint, you will lose 10 percent of your coins (at least 25 coins).
uk: -Контрольна точка
    !images/objects/resetpoints/bell-m.png
    #Активуй контрольну точку. Якщо ти помреш то зможеш продовжити звідси. За кожне відродження з контрольної точки ти втрачатимеш 10% монет (але не менше 25 монет).

en: -Running
    !images/tiles/signs/run.png
    #The path in front of you is blocked. Gain some speed before jumping to pass over the blocks.
uk: -Біг
    !images/tiles/signs/run.png
    #Шлях попереду - заблоковано. Розженіться перед стрибком аби перепригнути блоки.

en: -Fire Flower
    !images/powerups/fireflower/fire_flower-0.png
    #The fire flower gives Tux the ability to shoot fireballs.
uk: -Вогняна квітка
    !images/powerups/fireflower/fire_flower-0.png
    #За допомогою цієї квітки Тукс зможе стріляти вогняними кулями.

en: -Tux Doll
    !images/powerups/1up/1up.png
    #The Tux doll gives Tux 100 coins.
uk: -Лялька Тукса
    !images/powerups/1up/1up.png
    #Ця лялька дарує вам 100 монет.

en: -Secret Areas
    #Many levels contain secret areas behind what seems to be plain walls. Look for clues to find them.
uk: -Сховки
    #Багато рівнів мають секретні місця там де мали б бути звичайні стіни. Пильнуйте, аби знайти їх.

en: The Journey Begins
uk: Подорож розпочинається

en: Via Nostalgica
uk: Ностальгія

en: Tobgle Road
uk: Перемикання дороги

en: The Somewhat Smaller Bath
uk: Невелика ванна

en: The Frosted Fields
uk: Покриті інеєм поля

en: Oh no! More Snowballs!
uk: О, ні! Тільки не сніжки!

en: Stone Cold
uk: Холодний як камінь

en: Grumbel's Sense of Snow
uk: Значення снігу за Ґрамбелом

en: 23rd Airborne
uk: 23-тя десантна

en: Night Chill
uk: Холодна ніч

en: Into the Stars
uk: До зірок

en: Above the Arctic Skies
uk: Над арктичним небом

en: Entrance to the Cave
uk: Вхід до печери

en: Under the Ice
uk: Під льодом

en: Living in a Fridge
uk: Життя в холодильнику

en: '...or is it just me?'
uk: '...чи це тільки я?'

en: Ice in the Hole
uk: Крига в отворі

en: Miyamoto Monument
uk: Пам'ятник Міямото

en: End of the Tunnel
uk: Кінець тунелю

en: A Path in the Clouds
uk: Шлях у хмари

en: A Mysterious House of Ice
uk: Містичний дім криги

en: The Escape
uk: Втеча

en: The Shattered Bridge
uk: Зруйнований міст

en: Arctic Ruins
uk: Арктичні руїни

en: The Castle of Nolok
uk: Замок Нолок

en: No More Mr Ice Guy
uk: Більше ніякого Містера Льоду

en: A Fork in the Road
uk: На розі доріг

en: -Switches
    !images/objects/switch/left-0.png
    !images/objects/switch/switch-0.png
    !images/objects/switch/right-0.png
    #Switches can be used to do all manner of things. Press the UP key to use switches.  This one activates the lift to your right.
uk: -Перемикачі
    !images/objects/switch/left-0.png
    !images/objects/switch/switch-0.png
    !images/objects/switch/right-0.png
    #Перемикачі дозволяють виконувати різні речі. Натисніть ВГОРУ аби задіяти перемикач. Цей - активує ліфт праворуч від тебе.

en: -Trampolines
    !images/objects/trampoline/trampoline2-0.png
    #Trampolines allow Tux to jump to new heights. Hold down the jump key while bouncing on the trampoline to launch extra high.
uk: -Трампліни
    !images/objects/trampoline/trampoline2-0.png
    #Трампліни дозволяють Туксу досягати нових висот у стрибку. Утримуйте кнопку стрибка на трампліні аби здійснити високий стрибок.

en: - Climbing
    # Tux can climb!  Press the UP key to start climbing.  Press the ACTION key or jump to let go.
uk: - Скелелазіння
    # Тукс може лазити скелями! Натисни ВГОРУ щоб лізти. Натисни кнопку дії або стрибку що спригнути.

en: Bonus Level
uk: Бонусний рівень

en: Picnic With Penny
uk: Пікнік з Пенні

en: Somewhere at the shores
    of Antarctica...
uk: Десь біля берегів
    Антарктиди...

en: Tux: Hello Penny
uk: Тукс: Привіт, Пенні

en: Penny: Hey Tux
uk: Пенні: Привіт, Туксе

en: Tux: Check out my dance moves.
uk: Тукс: Заціни як я вмію.

en: Tux: Oww... my head...
uk: Тукс: Овв... моя голова...

en: Tux: Wait!
uk: Тукс: Чекай!

en: Tux: Penny!
uk: Тукс: Пенні!

en: Tux: Where are you, Penny?!
uk: Тукс: Агов, Пенні, ти де?!

en: Tux: Oh no...
uk: Тукс: О ні...

en: Tux: Don't worry, Penny, I'll rescue you!
uk: Тукс: Не хвилюйся, Пенні, я тебе врятую!

en: Icyisland
uk: Крижаний острів

en: You Found a Secret Area!
uk: Ви знайшли сховок!
