SuperTux - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Welcome to Antarctica
hr: Dobrodošli na Antartiku

en: The Journey Begins
hr: Putovanje počinje

en: Oh no! More Snowballs!
hr: Oh ne! Još kugli!

en: Into the Stars
hr: U zvijezdama

en: Under the Ice
hr: Ispod leda

en: Living in a Fridge
hr: Zivjeti u frižideru

en: '...or is it just me?'
hr: "--- ili sam to samo ja"

en: Ice in the Hole
hr: Led u rupi

en: End of the Tunnel
hr: Kraj tunela

en: A Path in the Clouds
hr: Put u oblake

en: The Escape
hr: Izlaz

en: The Castle of Nolok
hr: Nolok Dvorac

en: Bonus Level
hr: Dodatne razine

en: Picnic With Penny
hr: Izlet s Penny

en: You Found a Secret Area!
hr: Pronašli ste tajno mjesto
