SuperTux - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Welcome to Antarctica
ne: एन्टार्टिकामा स्वागत छ

en: The Journey Begins
ne: यात्रा सुरु भयो

en: Via Nostalgica
ne: मार्फत उदासीन

en: Tobgle Road
ne: टोबगल बाटो

en: The Somewhat Smaller Bath
ne: केहि सानो स्नान

en: The Frosted Fields
ne: सितले भिजेको खेतहरु

en: Oh no! More Snowballs!
ne: लौ बर्बाद! अझै हिमगोलाहरु!

en: Stone Cold
ne: ढुङ्गाजस्तो चिसो

en: Grumbel's Sense of Snow
ne: ग्रमबेलको हिउँप्रतिको ज्ञान

en: 23rd Airborne
ne: २३औ एयरबोर्न

en: Night Chill
ne: रातको जाडो

en: Into the Stars
ne: ताराहरुमा

en: Above the Arctic Skies
ne: आर्कटिक आकाशहरु माथि

en: Entrance to the Cave
ne: गुफाको द्वार

en: Under the Ice
ne: बरफको तल

en: Living in a Fridge
ne: एउटा फ्रिजमा बस्नेवाला

en: '...or is it just me?'
ne: '...वा यो मलाई मात्रै भएको हो?'

en: Ice in the Hole
ne: प्वालमा बरफ

en: Miyamoto Monument
ne: मियामोटो स्मारक

en: End of the Tunnel
ne: सुरंगको अन्त्य

en: A Path in the Clouds
ne: बादलहरुमा एउटा बाटो

en: A Mysterious House of Ice
ne: बरफको एउटा अनौठो घर

en: The Escape
ne: भाग्ने

en: The Shattered Bridge
ne: टुक्रा टुक्रा भएको पुल

en: Arctic Ruins
ne: आर्कटिक भग्नावशेषहरु

en: The Castle of Nolok
ne: नोलोकको महल

en: No More Mr Ice Guy
ne: अबबाट बरफ मान्छे नहुने

en: A Fork in the Road
ne: बाटोमा एउटा काँडा

en: Bonus Level
ne: बोनस स्तर

en: Picnic With Penny
ne: पेनी सँग पिकनिक

en: Icyisland
ne: बर्फीलो द्वीप

en: You Found a Secret Area!
ne: तपाईँले एउटा गोप्य स्थान भेटाउनुभयो!
